24 lutego 2016

Z okazji Dnia Kobiet Szpital zaprasza Panie na badania profilaktyczne, na każdą z Pań czeka niespodzianka.

Badania profilaktyczne

Bezpłatne badania profilaktyczne oraz relaks w piramidzie z tężnią solankową dla Pań z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Z OKAZJI DNIA KOBIET ZAPRASZAMY NA BADANIA PROFILAKTYCZNE, 
A PO BADANIU NA BEZPŁATNY RELAKS 
W PIRAMIDZIE Z TĘŻNIĄ SOLANKOWĄ.

 

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu już po raz kolejny proponuje zdrowotne obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet  pod hasłem:     „8 Marca DZIEŃ (ZDROWYCH) KOBIET”.

Z tej okazji zapraszamy Panie na bezpłatne badania profilaktyczne w sobotę,              05. 03. 2016 r. od godz.10.00 do 14.00

Na badania w tym dniu można zgłosić się bez wcześniejszej rejestracji. Należy mieć ze sobą dowód tożsamości, skierowanie nie jest potrzebne.

Miejscem wykonywania badań jest Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu,          ul. Rydygiera 15/17 (budynek D – poradnie specjalistyczne):

Do Poradni Ginekologicznej (parter, pokój 009) zapraszamy na badanie cytologiczne kobiety od 25 do 59 roku życia, które nie miały wykonanego tego badania przez ostatnie 3 lata Ewentualny kontakt nr tel. – 56 641 41 87

Do Pracowni Mammograficznej (II piętro, pokój 241) zapraszamy na badanie mammograficzne kobiety (niezależnie od miejsca zamieszkania) od 50 do 69 roku życia, które nie miały wykonanego tego badania przez ostatnie 2 lata (badania finansowane ze środków NFZ) oraz dodatkowo mieszkanki Grudziądza od 40 do 49   i od 70 roku życia (badania finansowane z środków gminy – miasto Grudziądz).
Ewentualny kontakt nr tel. – 56 641 46 16

W celu propagowania wśród kobiet zachowań prozdrowotnych, w powyżej wymienionych godzinach, zorganizowane będzie stoisko informacyjno-edukacyjne. Prowadzona będzie dystrybucja ulotek, kodeksów walki z rakiem dla dorosłych i dla dzieci.  Prowadzony będzie także indywidualny instruktaż samobadania piersi.
   
Do zdrowotnych obchodów Dnia Kobiet włącza się także Geotermia Grudziądz.
Wszystkie Panie (spełniające powyżej wymienione kryteria), które wykonają w tym dniu badanie profilaktyczne, Geotermia Grudziądz zaprasza na bezpłatną inhalację do piramidy z  tężnią solankową (obowiązuje obuwie zmienne). Powietrze w piramidzie nasycone jest solanką o urozmaiconym składzie minerałów i bardzo korzystnie wpływa na zdrowie. 
 
Po badaniach zapraszamy wszystkie Panie do piramidy z tężnią solankową, która jest doskonałym miejscem relaksu. Pobyt w piramidzie nie ma limitu czasowego.

                                                       Serdecznie zapraszamy

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy