28 listopada 2011

X Konferencja Anestezjologiczna Grudziądz 2011

W dniach 18-19 listopada 2011 roku miała miejsce X Konferencja Anestezjologiczna, organizowana przez ordynatora grudziądzkiego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, lek. med. Piotra Kowalskiego przy współudziale PTAiIT.

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej jednego z grudziądzkich hoteli. Swoje wykłady prezentowali wybitni specjaliści w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii: prof. Leon Drobnik z Poznania oraz Dr n. med. Marcin Rawicz z Warszawy. Tematami konferencji były takie zagadnienia jak: Zmiany w leczeniu pourazowych obrażeń CUN, Dziecko w rękach anestezjologa oraz inne ściśle specjalistyczne prezentacje prowadzone przez zaproszonych wykładowców. W czasie przerw odbywały się wystawy sprzętu anestezjologicznego, prezentacje leków firm farmaceutycznych oraz zagorzałe dyskusje na poruszane w trakcie wykładów tematy.

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu otrzymał bardzo przychylną opinię od Dr. Marcina Rawicza, który stwierdził iż:

Szpital w Grudziądzu to wzór szpitala na terenie całej Polski, który może zawstydzić niejeden szpital kliniczny. Jestem pod ogromnym wrażeniem działalności tej placówki.

Fotorelacja z X Konferencji Anestezjologicznej Grudziądz 2011

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy