8 maja 2020

Wznawiamy pracę Zakładu Fizjoterapii i Punktu Pobrań

Od poniedziałku 11.05.2020 wznawiamy zabiegi rehabilitacyjne oraz uruchamiamy tymczasowy punkt poboru materiału biologicznego.

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi, od poniedziałku, wznawiamy realizację świadczeń rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych oraz uruchamiamy punkt poboru materiału biologicznego do badań dla pacjentów naszych poradni – obowiązuje skierowanie na badania wystawione przez lekarza naszej placówki.
Mając na względzie Państwa bezpieczeństwo, obowiązywać będzie wcześniejszy triage w wyznaczonych miejscach. Przypominamy także o konieczności posiadania maseczki.

Punkt pobrań znajduje się w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej, czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 10:00.
Triage odbywać się będzie w miejscu wyznaczonym przy aptece (przed wejściem głównym do poradni).

Zakład Fizjoterapii będzie przyjmował pacjentów według ściśle ustalonego harmonogramu przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Kierując się dobrem pacjentów wydłużamy także pracę zakładu do godziny 20:00.
W pierwszej kolejności będą przyjmowani pacjenci w trybie pilnym oraz Ci, którzy mieli wyznaczone wizyty w czasie, gdy zakład był zamknięty.
Triage będzie się odbywać w wydzielonej części zakładu – budynku „O”.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy