11 stycznia 2018

Wyświetliliśmy w szpitalu film o Władysławie Biegańskim

Dr Beata Zawadowicz oraz muzyk i reżyser Artur Broncel byli gośćmi specjalnymi uroczystości w szpitalu, podczas której wyświetlony został film dokumentalny o Władysławie Biegańskim. 

Spotkanie było także okazją do podsumowania Roku Władysława Biegańskiego ogłoszonego przez Senat Rzeczpospolitej. Rok ten obfitował w naszym szpitalu w wiele wydarzeń, ale przede wszystkim ciężką pracę personelu.
Podczas uroczystości dr Beata Zawadowicz, prezes Towarzystwa Lekarskiego Częstochowskiego podziękowała za krzewienie wartości Władysława Biegańskiego w Grudziądzu, a dyrektorowi Markowi Nowakowi przekazała decyzję kapituły Statuetki dr Władysława Biegańskiego – wyróżnienia przyznawanego przez Towarzystwo Lekarskie Częstochowskie. Dyrektor otrzyma tę nagrodę w czerwcu.
– Dziękuję, jestem zaskoczony. To jest nagroda dla wszystkich naszych pracowników. Ja jestem tylko jej przekaźnikiem – mówił dyrektor Marek Nowak.
Artur Broncel, twórca filmu o Władysławie Biegańskim, opowiadał z kolei o tym jak powstawał film, z jakimi trudnościami musiał się zmagać. 
W Grudziądzu film obejrzało ponad 100 osób.
Na razie fabularyzowana opowieść o patronie naszego szpitala nie jest powszechnie dostępna w internecie. Seanse są wyświetlane na specjalnie zorganizowanych pokazach. Niebawem film trafi do kin, gdzie będzie mogła go obejrzeć młodzież.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy