24 grudnia 2010

Wigilijne dyżury

Dziś Wigilia. Dzień, w którym z najbliższymi spotykamy się przy wspólnym stole, aby tak od serca porozmawiać o tym, co już minęło, o tym, co stało się dziś a także o tym, co nas czeka w przyszłości.

Dzieląc się opłatkiem zwykle życzymy sobie zdrowia, szczęścia, pomyślności. Są jednak ludzie, którzy ten wyjątkowy dzień spędzają w pracy. Jedną z instytucji, które nie mogą zamknąć swoich podwojów jest Szpital. Ci, którzy tego dnia opiekują się chorymi nie mogąc być w domu z bliskimi zasługują na wielkie uznanie. I nie ma znaczenia czy jesteś pielęgniarką, lekarzem czy ratownikiem ? ważne jest to, że pomagasz innym w tym tak ważnym dniu. Służby ratownicze ściśle ze sobą współpracują, więc nie dziwi spotkanie wigilijne załogi Pogotowia Ratunkowego z podstacji na Rządzu z pełniącymi tam służbę strażakami. W sympatycznej atmosferze dzielono się opłatkiem i życzono sobie samych dobrych rzeczy. Los sprawił, że ponad godzinę żadna z załóg nie otrzymała polecenia wyjazdu, więc można było porozmawiać o wszystkich najważniejszych sprawach.
Wszystkim, którzy poświęcają siebie, aby ratować innych życzymy samych dobrych rzeczy, szczęścia, pomyślności oraz wytrwałości w tym niełatwym zawodzie.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy