25 czerwca 2021

Wakacyjna Akcja Szczepień Przeciw COVID-19 "LECIMY NA SZCZEPIENIE!"

Już 3 lipca br. zapraszamy wszystkie chętne osoby do zaszczepienia się przeciw COVID-19 do naszego Punktu Szczepień. Bez wcześniejszej rejestracji!

Szanowni Państwo!
   Zapraszamy na Wakacyjną Akcję Szczepień Przeciw COVID-19 „LECIMY NA SZCZEPIENIE!”, organizowaną przez Punkt Szczepień Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu.
W ramach Akcji zapraszamy wszystkie chętne osoby do zaszczepienia się przeciw COVID-19, bez wcześniejszej rejestracji!
Dostępne będą szczepionki Comirnaty firmy Pfizer, jak również jednodawkowa szczepionka firmy Johnson & Johnson oraz II dawka preparatu AstraZeneca – w przypadku gdy minęło 35 dni od I dawki (ilość jest ograniczona).
Preparatem firmy Pfizer możemy szczepić również dzieci od 12 roku życia (w wieku 12-15 lat konieczna jest obecność rodzica bądź opiekuna prawnego), dzieci w wieku 16-17 lat, mogą przybyć do Punktu Szczepień samodzielnie z wypełnionym przez opiekuna kwestionariuszem (dostępnym do druku na stronie www.gov.pl)
Szczepienia będą się odbywać w sobotę 03 lipca 2021 roku w godzinach: 09:00-14:00 w Punkcie Szczepień, który mieści się na parterze w budynku „N”, na terenie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego, przy ul. Rydygiera15/17 w Grudziądzu.
Należy posiadać ze sobą dokument tożsamości i wypełniony kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciw COVID-19.
Kwestionariusze będą również dostępne w Punkcie Szczepień.

Zapraszamy serdecznie!
To idealna okazja na zaszczepienie się jeśli planujecie w najbliższym czasie wyjazd za granicę.

Przyjdź, wypełnij ankietę, zarejestruj się w punkcie i gotowe!

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy