18 stycznia 2024

W 2023 r. otrzymaliśmy od Fundacji WOŚP sprzęt medyczny o łącznej wartości 1 177 698,00 zł!

Już 28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. Finał WOŚP. Cel tegorocznego Finału to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w zbiórce!

Już 28 stycznia 2024 r. odbędzie się 32. Finał WOŚP. Cel tegorocznego Finału to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”
 
Sztab Miejski WOŚP Grudziądz oraz cała Polska będzie zbierać środki na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
 
Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w zbiórce!
 
WOŚP co roku doposaża nasz Szpital w specjalistyczny sprzęt. 
 
W 2023 r. WOŚP otrzymaliśmy nowoczesną aparaturę dla Oddziału Okulistycznego i Poradni Okulistycznej oraz Laboratorium Mikrobiologicznego o łącznej wartości 1 177 698,00 zł!
 
Oddział Okulistyczny i Poradnia Okulistyczna otrzymała urządzenia do diagnostyki okulistycznej zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Dzięki temu możemy w znacznie krótszym czasie zbadać pacjentów i włączyć odpowiednie leczenie. Aparatura, którą nam ofiarowano to sprzęty stacjonarne, jak i ręczne, przenośne – co daje nam możliwość badania również pacjenta leżącego.
 
Laboratorium Mikrobiologiczne natomiast wzbogaciło się o aparaturę, optymalizującą pracę Laboratorium, w tym skracającą czas uzyskania wiarygodnych wyników, co zapewnia wdrożenie szybkiego i skutecznego leczenia antybiotykami m.in. w przypadku sepsy. 
 
Dzięki tegorocznej zbiórce będziemy mogli doposażyć nasz Oddział Pulmonologiczny w aparaturę do diagnostyki i rehabilitacji po przebytym COVID-19. Pomimo oficjalnego zakończenia pandemii, problem wciąż istnieje.
 
Dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa do wsparcia tego szczytnego celu! 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy