Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 67

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 75

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 114
W 2022 r. otrzymaliśmy od WOŚP sprzęt o łącznej wartości 305 721,09 zł! - Szpital Grudziądz
27 stycznia 2023

W 2022 r. otrzymaliśmy od WOŚP sprzęt o łącznej wartości 305 721,09 zł!

Zachęcamy do udziału w 31. Finale już w niedzielę!

 „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – pod tym hasłem już w niedzielę 29 stycznia br. Sztab Miejski WOŚP Grudziądz oraz cała Polska będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu, pozwalającego na przyspieszenie diagnostyki zakażeń sepsą, poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.  
Fundacja WOŚP co roku doposaża nasz Szpital w specjalistyczny sprzęt. W 2022 r. otrzymaliśmy taki dla Oddziału Otolaryngologicznego tj. nóż obrotowo-ssący i kamerę endoskopową Matrix EL Spectar do operacji endoskopowych zatok (FESS) oraz dla Zespołów Ratownictwa i Transportu Medycznego: aparat USG typu Lumify i torbę pediatryczną z systemem QR o łącznej wartości 305 721,09 zł!
Za co WOŚP dziękujemy z całego serca. 
Nasz Szpital jak co roku będzie wspierał imprezy, organizowane przez Sztab Miejski WOŚP Grudziądz. Zespoły Ratownictwa  i Transportu Medycznego zadbają o Wasze o zdrowie i bezpieczeństwo. 
Podczas aukcji będzie można także wylicytować tort prosto z Baru pod Oliwką  oraz 5 zestawów z gadżetami reklamowymi naszego Szpitala.
Zachęcamy również do odwiedzenia profilu Sztab Miejski WOŚP Grudziądz, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne licytacje i zbiórki oraz program tegorocznego Finału WOŚP w Grudziądzu.
Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia Orkiestry, która gra nam w sercach od lat. Dzięki niej mamy szansę na doposażenie naszego Laboratorium Mikrobiologicznego, o czym wspominaliśmy podczas publikacji filmu  https://www.facebook.com/bieganski.org/videos/894038801725157/.
Do zobaczenia! 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy