27 grudnia 2020

Szczepionka przeciwko COVID-19 dostępna już w naszym Szpitalu.

27.12.2020 r. rozpoczęły się szczepienia przeciwko COVID-19 w naszej Lecznicy.

Dokładnie o godzinie 8.20 w niedzielę 27.12.2020 r. do naszego Szpitala dostarczona została pierwsza partia szczepionek przeciwko Covid-19 w ilości 225 dawek.

Nasza Lecznica jako pierwsza placówka medyczna w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczęła dzisiaj szczepienia swojego personelu medycznego.
Pierwszą osobą zaszczepioną w naszym Szpitalu była Naczelna Pielęgniarka Pani Małgorzata Kufel, kolejną osobą był Dyrektor ds. Lecznictwa prof. dr hab.n.med. Aleksander Goch.
Wśród zaszczepionego personelu znalazł się również Koordynator ds. szczepień w naszym Szpitalu dr hab. n.med. Maciej Bieliński. Łącznie w dniu dzisiejszym zaszczepiliśmy 45 osób spośród personelu medycznego naszej Lecznicy.

Mamy ogromną nadzieję, że szczepienia przeciwko Covid-19 pozwolą nam uporać się z szalejącą od wielu miesięcy pandemią i wkrótce będziemy mogli wszyscy wrócić do normalności, za którą tak bardzo tęsknimy.

Dzisiejsze szczepienie odbyło się w obecności mediów, w ten sposób nasi medycy chcieli zaapelować do społeczeństwa, że mimo wielu obaw i niechęci do szczepień przeciwko Covid-19 , warto rozważyć możliwość zaszczepienia się przeciwko tej chorobie. Jak sami podkreślali wierzą, że dzięki tej szczepionce w ciągu najbliższych miesięcy uporamy się z szalejącą na całym Świecie pandemią Covid-19.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy