23 grudnia 2016

Spotkanie wigilijne 21.12.2016

Życzymy Państwu Wesołych Świąt!

         Znowu minął rok….. W Sali Bankietowej odbyło się spotkanie opłatkowe z pracownikami i zaproszonymi specjalnie na tę uroczystość gośćmi. Wśród zgromadzonych znaleźli się Prezydent Miasta Grudziądza Robert Malinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Goszka, Dyrektor Pionu Certyfikacji, Regionalny Dyrektor ds. Rozwoju Certyfikacji, przedstawiciele służb mundurowych, Przewodniczący Delegatury Izb Lekarskich w Grudziądzu, przedstawiciele związków zawodowych, przedstawiciele lokalnych mediów oraz duchowni.
        Wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem to już tradycja. Spotkanie rozpoczął występ zespołu Karola Kosika. Piękne wykonanie kolęd przy blasku choinki wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój. Podziękowania za całoroczną ciężką pracę oraz życzenia świąteczne,  pełne ciepła, płynące prosto z serca złożył Dyrektor szpitala Marek Nowak, a także prezydent Robert Malinowski i kapelan szpitala ks. kanonik. W trakcie spotkania dzieliliśmy się opłatkiem i degustowaliśmy potrawy wigilijne zaserwowane przez Naszą kuchnię.

Wszystko jak zwykle było przepyszne……..

       Rangę spotkania podkreślił fakt, iż Dyrektor Pionu Certyfikacji przekazał na ręce Dyrektora Marka Nowaka certyfikat ISO 9001:2008. Jesteśmy z tego powodu szczęśliwi i dumni. Jest to uhonorowanie naszej pracy, a także zobowiązanie na następne lata, aby Nasz szpital nadal spełniał najwyższe standardy zarządzania systemem jakości.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy