18 grudnia 2020

Spotkanie podsumowujące proces inwestycyjny, realizowany w partnerstwie z Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi Sp. z o. o., finansowany ze środków UE

Dziś w naszym szpitalu odbyło się spotkanie oraz konferencja prasowa podsumowująca zakończenie procesu inwestycyjnego, w zakresie projektu, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, realizowanego w partnerstwie z Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi Sp. z o. o., polegającego na rozbudowie i modernizacji Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz doposażeniu Centralnej Sterylizatorni.

Dziś w naszym Szpitalu odbyło się spotkanie Dyrekcji Szpitala z Panem Mikołajem Bogdanowiczem  Wojewodą Kujawsko – Pomorskim,  Panią Małgorzatą Dziedziak Dyrektorem Kujawsko – Pomorskiego Oddziału NFZ oraz Panem Maciejem Glamowskim Prezydentem Grudziądza  oraz Panem Szymonem Gurbinem Wiceprezydentem Grudziądza. Spotkanie oraz konferencja prasowa była podsumowaniem zakończenia procesu inwestycyjnego, w zakresie projektu, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, realizowanego w partnerstwie z Grudziądzkimi Inwestycjami Medycznymi Sp. z o. o., polegającego na rozbudowie i modernizacji Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz doposażeniu Centralnej Sterylizatorni.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy