14 marca 2022

Sala porodowa w nowym wydaniu

Remont pierwszej z trzech sal porodowych został zakończony. Przebudowana sala rodzinna wyposażona została w indywidualny węzeł sanitarny z toaletą oraz prysznicem.

     Prezentujemy Państwu jedną z naszych trzech sal porodowych Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, świeżo po remoncie. Ta komfortowa sala rodzinna, wyposażona została w indywidualny węzeł sanitarny z toaletą oraz prysznicem. Docelowo każda sala będzie w ten sposób przebudowana. Bardzo nam zależało na zapewnieniu intymnej przestrzeni oraz przyjaznych warunków podczas porodu rodzinnego. 
Porody rodzinne odbywają się w naszym Szpitalu po wcześniejszym zgłoszeniu się pacjentki wraz z osobą towarzyszącą na SOR położniczo-ginekologiczny do budynku „A”, na II piętro, gdzie objgu pobierany jest bezpłatnie wymaz antygenowy na obecność wirusa SARS-CoV-2. Towarzyszenie bliskiej osoby przy porodzie możliwe jest tylko w wypadku ujemnego wyniku testu. W przypadku zaszczepienia przeciw COVID-19 wymagany jest dokument, potwierdzający szczepienie. Osoba towarzysząca może przebywać na sali porodowej przez cały czas trwania porodu oraz 2 h po porodzie. W przypadku decyzji o cięciu cesarskim przebywanie osoby towarzyszącej na sali operacyjnej jest niemożliwe. 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy