31 stycznia 2024

Rozpoczęliśmy cykl nowoczesnych szkoleń z hybrydowego leczenia tętniaków aorty

Wczoraj po raz pierwszy w naszym Szpitalu odbyło się specjalistyczne szkolenie z hybrydowego leczenia tętniaków łuku aorty oraz aorty zstępującej, zorganizowane przez Oddział Kardiochirurgiczny.
Wczoraj po raz pierwszy w naszym Szpitalu odbyło się specjalistyczne szkolenie z hybrydowego leczenia tętniaków łuku aorty oraz aorty zstępującej. 
Szkolenie zorganizował nasz Oddział Kardiochirurgiczny, specjalizujący się w operacjach tętniaków łuku aorty – jednych z najtrudniejszych operacji w chirurgicznym leczeniu chorób serca i naczyń. Tym samym posiadający jedno z największych doświadczeń w tego typu zabiegach w Polsce. 
W szkoleniu wzięli udział kardiochirurdzy z warszawskich klinik kardiochirurgicznych, podczas którego wykonano z sukcesem 2 operacje kardiochirurgiczne – pacjenci obecnie czują się dobrze. Mamy nadzieję, że nabyta wiedza i umiejętności pozwolą uczestnikom szkolenia wykonywać te zabiegi z takim samym powodzeniem również w swoich ośrodkach.
Wczorajsze spotkanie było pierwszym z cyklu szkoleń z hybrydowego leczenia chorób serca i aorty, które będą odbywały się w Oddziale Kardiochirurgicznym naszego Szpitala. Chęć udziału w następnym szkoleniu wyrazili już kolejni kardiochirurdzy z innych województw.
Gratulujemy naszym kardiochirurgom profesjonalnego przygotowania i poprowadzenia szkolenia! Cieszymy się, że Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu jest miejscem, gdzie nasi specjaliści dzielą się wiedzą i doświadczeniem z lekarzami z różnych regionów Polski. 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy