27 stycznia 2022

„Przejrzyj na oczy” – 30. Finał WOŚP

Już w niedzielę 30 stycznia br. odbędzie się 30. Finał WOŚP.  Przekazujemy na licytację nasze kalendarze ścienne na 2022 r. oraz vouchery na badania diagnostyczne!

         Pod tym hasłem już w niedzielę 30 stycznia br. Sztab Miejski WOŚP Grudziądz oraz cała Polska będzie zbierać pieniądze dla dziecięcej okulistyki. Celem tegorocznej akcji jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Fundacja WOŚP co roku doposaża nasz Szpital w specjalistyczny sprzęt. W 2021 roku otrzymaliśmy sprzęt dla Oddziału Chirurgii, Traumatologii i Urologii Dziecięcej o łącznej wartości 852 789,52 zł tj. aparat do neuromonitoringu śródoperacyjnego, platformę elektrochirurgiczną VIO3/APC3, dermatom elektryczny, zestaw do wideochirurgii typu 3D, wiertarki ortopedyczne typu S8 CD/S7 oraz instrumentarium do laparoskopii z wyposażeniem dodatkowym.
Za co WOŚP dziękujemy z całego serca!
W tym roku nasz Zespół Ratownictwa Medycznego zabezpieczać będzie Finał WOŚP w Grudziądzu, zorganizowany przez Sztab Miejski WOŚP Grudziądz z Panią Edyta Ogonowska na czele. 
Podczas aukcji będzie można także wylicytować nasze kalendarze ścienne na 2022 r. oraz vouchery na badania diagnostyczne – „Kobieta 40+” oraz „Mężczyzna 40+”, które będą mogli Państwo zrealizować w Przychodni POZ, przy ul. Szpitalnej 6/8 lub w Laboratorium Analitycznym, przy ul. Rydygiera 15/17. 
Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Sztabu Miejskiego WOŚP Grudziądz https://grudziadz-698.wosp.pl/, gdzie znajdziecie wszystkie aktualne licytacje i zbiórki oraz program tegorocznego Finału WOŚP w Grudziądzu.
Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia Orkiestry, która gra nam w sercach od lat!

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy