11 sierpnia 2014

Profilaktyka WZW typu B i C

Badania profilaktyczne

Serdecznie zapraszamy na spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki, diagnostyki i leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu B i C.

W ramach realizacji „Programu wykrywania zakażeń WZW B i C w województwie kujawsko-pomorskim, w zakresie przeprowadzania badań diagnostycznych krwi (w kierunku HBsAg i na obecność przeciwciał anty-HCV)”serdecznie zapraszamy na spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki, diagnostyki i leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu B i C (więcej informacji o programie na stronie internetowej www.wzw.wsoz.pl).

Spotkanie odbędzie się w dniu 19.08.2014 roku o godz 09:00 w Starostwie Powiatowym w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1 (parter, sala nr 1).

Ponadto informujemy, iż przyznany dla mieszkańców Grudziądza (na 2014 rok) limit badań w kierunku wykrycia bezobjawowych zakażeń wirusowego zapalenia wątroby typu B i C, przeprowadzonych w ramach wyżej wymienionego Programu, został wyczerpany.

Nadal na powyższe badanie mogą zgłaszać się mieszkańcy powiatu grudziądzkiego – nabór uczestników prowadzi samorząd lokalny pod nr tel. 56 45 14 431 lub 56 45 14 443.

Zapraszamy do udziału w przedmiotowym programie:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 ? 16:00;
w soboty od godziny 10:00 do 14:00 .

Przypominamy, że miejscem poboru krwi do badań jest Laboratorium Analityczne grudziądzkiego Szpitala, zlokalizowane przy ulicy Rydygiera 15/17 (blok B, I piętro).

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy