16 czerwca 2022

Pomoc ukraińskim medykom

Nasz lekarz anestezjolog dr. n. med. Yurii Tkachenko zorganizował zbiórkę na zakup niezbędnego sprzętu medycznego dla ukraińskich medyków.

Dr n. med. Yurii Tkachenko to nasz lekarz anestezjolog, który od kilku lat ratuje zdrowie i życie naszych pacjentów. 
Doktor Tkachenko jest dla naszego Szpitala także ogromnym wsparciem w zakresie organizacji pomocy dla naszych pacjentów pochodzących z Ukrainy.  
Od czasu wybuchu wojny w Ukrainie, każdego dnia wyczekuje wiadomości z Kijowa od swoich rodziców, którzy będąc również lekarzami pozostali w szpitalach w Kijowie, aby ratować swoich pacjentów. 
Zdając sobie sprawę z tego jak dramatyczna jest sytuacja w Ukrainie, wiedząc od swoich najbliższych z jakimi trudnościami muszą mierzyć się medycy, żeby nieść pomoc swoim pacjentom postanowił zorganizować pomoc dla nich. 
Jak sam mówi „Muszę działać, muszę zrobić wszystko, żeby moi przyjaciele, moi rodzice mieli szansę ratowania swoich pacjentów. Jako lekarz anestezjolog zdaję sobie sprawę, że bez odpowiedniego sprzętu , leków nie można pomóc pacjentowi. Ta niemoc dla lekarza jest ogromnym dramatem”
Każdy kto chce pomóc naszemu lekarzowi w organizacji w zakupie niezbędnego sprzętu medycznego dla ukraińskich medyków może to zrobić tu:

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy