8 czerwca 2021

Podziękowania od Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego za zaangażowanie i kluczową rolę Szpitala w walce z pandemią koronawirusa

7 czerwca 2021 r. z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się uroczysta sesja sejmiku województwa.

    Wczoraj tj. 7 czerwca, z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy odbyła się uroczysta sesja sejmiku województwa,  poświęcona przypomnieniu postaci Wandy Błeńskiej – patronki roku 2021 – i jej zasług w pracy na rzecz chorych i cierpiących.
     Pan Maciej Hoppe, Dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego w Grudziądzu otrzymał wyjątkowe podziękowania oraz medal od Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego za zaangażowanie i kluczową rolę Szpitala w walce z pandemią koronawirusa, w zwalczaniu jej skutków i niesieniu pomocy potrzebującym.
      Otrzymane podziękowania to szczególne wyróżnienie dla naszego Szpitala.  Zmiany organizacyjne, podejmowane decyzje, jakich musieliśmy dokonać przez ostatni rok nie były łatwe. Rola, jaką pełnił nasz Szpital jako szpital jednoimienny oraz obecnie jako szpital węzłowy jest niezmiernie ważna dla całego naszego Regionu. Jesteśmy niezmiernie dumni z przyznanego wyróżnienia i cieszymy się, że dzięki społecznej solidarności powoli udaje nam się wracać do normalności.
fot. Arkadiusz Wojtasiewicz, https://expressbydgoski.pl

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy