25 października 2021

Podziękowania dla pracowników Szpitala od Fundacji Polskich Wartości

Pan dr n. med. Jarosław Marciniak p. o. Dyrektora ds. Lecznictwa, w imieniu Dyrektora Szpitala, odebrał od Zarządu Fundacji Polskich Wartości podziękowania dla pracowników naszego Szpitala, którzy od kilku lat wspierają Akcję „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. 

      Dziś w naszym Szpitalu odbyło się niezwykle wzruszające spotkanie. Pan dr n. med. Jarosław Marciniak p. o. Dyrektora ds. Lecznictwa, w imieniu Dyrektora Szpitala, odebrał od Zarządu Fundacji Polskich Wartości podziękowania dla pracowników naszego Szpitala, którzy od kilku lat wspierają Akcję „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. Koordynatorem Akcji w naszym mieście jest Pani Agnieszka Chochliuk, która co roku bierze czynny udział w  doręczaniu paczek na Kresach. Pomoc kierowana jest do osób starszych i samotnych, znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej, a także do szkół i przedszkoli. Są to osoby żyjące w skrajnym ubóstwie, często bez bieżącej wody, potrzebujące podstawowych artykułów, środków do życia. 
Dziękujemy pracownikom naszego Szpitala oraz wszystkim osobom, które wspierają tę piękną Akcję. Dzięki Wam Fundacja Polskich Wartości może pomóc naszym Rodakom z Wileńszczyzny. 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy