9 listopada 2021

Podsumowanie akcji zbiórki krwi "Dar serca służb mundurowych"

Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu odbyło się spotkanie przedstawicieli jednostek, które włączyły się w akcję zbiórki krwi „Dar serca służb mundurowych”, co roku organizowaną przez rat. med. Krzysztofa Misiewicza.

    Wczoraj w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu odbyło się spotkanie przedstawicieli jednostek, które włączyły się w akcję zbiórki krwi „Dar serca służb mundurowych”, co roku organizowaną przez rat. med. Krzysztofa Misiewicza. Dyrektor Szpitala Pan Maciej Hoppe odebrał podziękowania od Prezydenta Grudziądza Pana Macieja Glamowskiego za wsparcie całej akcji. To wydarzenie jest nam szczególnie bliskie, gdyż przeprowadzane jest co roku z myślą o pacjentach z chorobą nowotworową. 
Dziękujemy żołnierzom, strażakom, policjantom, strażnikom miejskim i strażnikom więziennym za oddanie krwi w imię życia potrzebujących pacjentów. 
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana rat. med. Krzysztofa Misiewicza za organizację tej wspaniałej akcji. Dzięki takim wydarzeniom przez 10 lat udało się zebrać ok. 760 litrów życiodajnego płynu. 
Dziękujemy również Pani kpt Marcie Mazurskiej z Zakłada Karnego nr 2 w Grudziądzu, która od 10 lat zaangażowana jest w akcje poboru krwi, także te organizowane na terenie naszego Szpitala. 
fot. K. Piernicki UM Grudziądz

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy