9 września 2021

p. o. Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa

Informujemy, że z dniem 7 września br. do czasu rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Zastępcy  Dyrektora ds. Lecznictwa, Dyrektor Szpitala w Grudziądzu  Pan Maciej Hoppe powierzył  stanowisko p. o.  Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Panu dr. n. med. Jarosławowi  Marciniakowi.

Szanowni Państwo,
informujemy, że z dniem 7 września br. do czasu rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Zastępcy  Dyrektora ds. Lecznictwa , Dyrektor Szpitala w Grudziądzu  Pan Maciej Hoppe powierzył  stanowisko p. o.  Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Panu dr. n. med. Jarosławowi  Marciniakowi.
  • Pan dr n. med. Jarosław Marciniak w latach 2020-2021 pełnił funkcję Dyrektora ds. Lecznictwa w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy. 
  • W latach 2015-2019 obejmował stanowisko Komendanta, w latach 2007-2015 – Zastępcy Komendanta, natomiast w latach 2003-2007 – Ordynatora Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy. 
  • W 2013 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. 
  • W latach 2002-2003 ukończył studia podyplomowe w zakresie Organizacji i Zarządzania w Ochronie Zdrowia na Akademii Medycznej w Bydgoszczy oraz Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów w Bydgoszczy. 
  • W 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy, 2000 r. uzyskał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie higieny, w 1998 r. – tytuł specjalisty I stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii, natomiast w 1996 r. – tytuł specjalisty I stopnia z zakresu epidemiologii i higieny.
  • Studia na kierunku lekarskim Wydziału Lekarskiego ukończył w latach 1986-1992 w Wojskowej Akademii Medycznej im. gen. dyw. Bolesława Szareckiego.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy