Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 67

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 75

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 114
Nowy sprzęt medyczny od Fundacji WOŚP dla Oddziału Otolaryngologicznego - Szpital Grudziądz
16 września 2022

Nowy sprzęt medyczny od Fundacji WOŚP dla Oddziału Otolaryngologicznego

Dzięki Fundacji WOŚP Oddział Otolaryngologiczny wzbogacił się o nowoczesny tor wizyjny do wszystkich rodzajów procedur chirurgicznych w laryngologii. 
     Dzięki Fundacji WOŚP Oddział Otolaryngologiczny wzbogacił się o nowoczesny tor wizyjny do wszystkich rodzajów procedur chirurgicznych w laryngologii. 
Kamera endoskopowa Matrix EL Spectar to połączenie najwyższej obecnie dostępnej rozdzielczości obrazowania endoskopowego, specjalistycznych algorytmów przetwarzania sygnału wideo i źródła światła LED, o zwiększonej wydajności oraz żywotności. Sterownik kamery wyposażony jest w zintegrowane źródło światła LED. Zestaw posiada także komputer medyczny z oprogramowaniem do przeglądania i archiwizacji materiału video o pojemności 12 TB. Doskonałej jakości endoskopy sztywne dopełniają całość systemu wizyjnego.
Nasz Oddział Otolaryngologiczny będzie mógł  w pełni wykorzystać ofiarowany sprzęt z racji specjalizowania się w operacjach nosa i zatok, a w szczególności w  endoskopowej chirurgii zatok przynosowych (FESS).
Jesteśmy w tej dziedzinie wiodącym ośrodkiem w naszym województwie i szeroko pojętym regionie. 
W poprzednich latach na terenie Szpitala kadra Oddziału prowadziła kursy doszkalające dla specjalistów z tej dziedziny tj. chirurgii endoskopowej zatok, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem lekarzy z całej Polski.
Dziękujemy WOŚP za coroczne wsparcie! 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy