28 maja 2013

Nowe metody leczenia bólu przewlekłego

Szpital w Grudziądzu w dniach 21 i 22 maja b. r. odwiedziła delegacja przedstawicieli Zdrowia Publicznego z chińskiego miasta Nanning. Celem spotkania było nawiązanie współpracy dotyczącej leczenia bólu przewlekłego. Medycyna chińska w tym zakresie funkcjonuje od kilku tysięcy lat.

Skupia się ona przede wszystkim na przywróceniu prawidłowego i zbilansowanego funkcjonowania organizmu oraz poszczególnych narządów, wzmocnieniu odporności na choroby zakaźne, przywróceniu prawidłowego krążenia krwi. Obecnie w ramach systemu opieki zdrowotnej w Chińskiej Republice Ludowej leczenie przy pomocy tradycyjnej medycyny chińskiej prowadzone jest równorzędnie z medycyną zachodnią konwencjonalną. Delegacja z Chin w grudziądzkim Szpitalu zobaczyła m.in. nowoczesne sprzęty do ratowania ludzkiego życia i zdrowia, system informatyczny oraz sposób organizacji pracy w Placówce.
W dniu 22.05.2013 r. Dyrektor Szpitala Marek Nowak oraz Przewodniczący Delegacji z Chin podpisali list intencyjny o współpracy dotyczącej leczenia bólu przewlekłego.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy