14 lutego 2023

Nowa Naczelna Pielęgniarka wybrana

W dniu 13.02.2023 r. rozstrzygnięto w Szpitalu w Grudziądzu konkurs na stanowisko Naczelnej Pielęgniarki

Zgodnie z decyzją Komisji Konkursowej stanowisko to obejmie dr n. med. i n. o zdr. Joanna Olkiewicz.   
Dr n. med. i n. o zdr. Joanna Olkiewicz jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała tyt. magistra pielęgniarstwa.
 
W 2019 r. nowo wybrana Naczelna Pielęgniarka uzyskała tyt. doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki o zdrowia, broniąc pracy doktorskiej pod tyt. „Przestrzeganie zaleceń terapeutycznych u pacjentów z postacią rzutowo-remitującą stwardnienia rozsianego leczonych immunomodulacyjnie.”    
Dr n. med. i n. o zdr. Joanna Olkiewicz jest specjalistką w dziedzinie pielęgniarstwa neurologicznego.
Naczelna Pielęgniarka swoją karierę zawodową rozpoczęła w Zakładzie Opieki Zdrowotnej  w Świeciu , następnie pracowała w Oddziale Neurologii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego  z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy.
 
Od 2010 r. związana jest z naszym Szpitalem pracując w Oddziale Neurologii i Neuroimmunologii Klinicznej i w Oddziale Udarowym jako Pielęgniarka Oddziałowa.
 
Od 2012  do 2021 r.  dr n. med. i n. o zdr. Joanna Olkiewicz pracowała jako wykładowca w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie prowadząc konserwatoria z zakresu neurologii i pielęgniarstwa neurologicznego, a od 2021 r. jako pracownik naukowo-dydaktyczny w Wyższej Szkole Gospodarki  pełni rolę Koordynatora studiów dualnych w Grudziądzu;  od 2011 r. jest także członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Neurologicznych.
 
Dr n.med. i n. o zdr. Joanna Olkiewicz jest uczestniczką i organizatorką wielu konferencji oraz warsztatów naukowych, jest również autorką publikacji naukowych z zakresu pielęgniarstwa neurologicznego .

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy