10 sierpnia 2017

Nowa funkcja w systemie rejestracji do poradni specjalistycznych

W naszym szpitalu funkcjonuje już system elektronicznego powiadamiania pacjentów o wizycie w poradniach specjalistycznych.

Zarejestrować można się osobiście lub telefonicznie. Po kilku minutach pacjent otrzymuje sms-a potwierdzającego datę i godzinę wizyty w danej poradni. Dodatkowo 7 dni przed wyznaczonym terminem wysyłane jest powiadomienie głosowe – wtedy pacjent potwierdza, odwołuje lub w łatwy sposób zmienia termin wizyty. Jeśli pacjent chce ponownie zmienić datę wizyty może zadzwonić pod nr tel. 56 641 4888. System automatycznie przekieruje go do danej rejestracji. Dzień przed terminem zgłoszenia się do poradni specjalistycznej pacjent otrzymuje ostatniego sms-a.
– Mamy nadzieję, że to wygodne rozwiązanie, które ułatwi drogę i skróci kolejki do wybranego specjalisty – mówi Michał Karpiński, kierownik Działu Informatyki szpitala.
System już wcześniej był testowany, ale nie wysyłał powiadomień do wszystkich zarejestrowanych osób przed 10 sierpnia osób. Wówczas działał tylko w wybranych poradniach. 
W przypadku niektórych pacjentów, mogą pojawić się drobne błędy wynikające z braku aktualnych danych w bazie szpitala. Podczas rejestracji prosimy sprawdzać czy panie rejestratorki dysponują aktualnymi numerami telefonów. Pracownicy zostali również zobowiązani do tego aby to kontrolować.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy