6 marca 2021

"Niedokończone rozmowy kardiologa"

Polecamy rozmowę Pani Małgorzaty Radomskiej z Doktorem Henrykiem Danielewiczem, założycielem Oddziału Kardiologii naszego Szpitala.  

  Polecamy rozmowę Pani Małgorzaty Radomskiej z Doktorem Henrykiem Danielewiczem, założycielem Oddziału Kardiologii naszego Szpitala.  
Rozmowa bardzo wzruszająca tak samo jak książka „Niedokończone rozmowy kardiologa”, autorstwa Pana Henryka Danielewicza.
Książka ta, to nie tylko opowieść o marzeniach młodego chłopaka z Roztocza, który po studiach medycznych trafia do grudziądzkiej Lecznicy, to nie tylko opowieść o pasjach autora książki. 
Publikacja ta, to przede wszystkim piękne opowiadanie o historii grudziądzkiego Szpitala oraz wzruszający opis cierpienia i nadziei chorych, a także opis relacji pacjent-lekarz.
-„Niedokończone rozmowy kardiologa”- jak powiedział Doktor Henryk Danielewicz w programie „Z pasją” – to podziękowanie i spłacenie długu wdzięczności dla tych wszystkich, z którymi przez 50 lat pracowałem, środowisku medycznemu, a przede wszystkim pacjentom, którzy pozwolili mi żebym realizował swoje marzenia, żebym zrealizował się w tym zawodzie.
Serdecznie zachęcamy do odsłuchania rozmowy.
Szczegóły dotyczące tej publikacji znajdują się tu: 
https://henrykdanielewicz.pl.tl/Niedoko%26%23324%3Bczone-Rozmowy-Kardiologa.htm?fbclid=IwAR1ZFbcp4X3IZt2wRlkx0qxVH91Cw5eRJucNThhKSomiR5xZ1jLdJKy_2js
https://tvsm.pl/videoplay/pasja/2021-02-22

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy