13 października 2021

Nasi eksperci w studiu TVP3 Bydgoszcz

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Leksowski, koordynator Oddziału  Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Bariatrycznej i Metabolicznej oraz lek. Jacek Frasz odpowiedzieli na najczęściej zadawane pytania, dotyczące otyłości.

Polecamy wczorajszy odcinek programu Mocnewsparcie ze studia TVP3 Bydgoszcz https://bydgoszcz.tvp.pl/56344727/mocne-wsparcie-12102021…, w którym nasi eksperci w dziedzinie bariatrii – prof. dr hab. n. med. Krzysztof Leksowski, koordynator Oddziału  Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej z Pododdziałem Chirurgii Bariatrycznej i Metabolicznej oraz lek. Jacek Frasz odpowiedzieli m. in. na pytania:
  • Dlaczego Polacy nadmiernie przybierają na wadze?
  • Do jakich innych chorób może prowadzić nadwaga? Jak się jej ustrzec? 
Pandemia nadwagi to efekt pandemii koronawirusa. W Polsce średnio podczas pandemii każdy z nas przytył od 3 do 6 kg. Tymczasem konsekwencje nadwagi i otyłości dla zdrowia, systemu i ekonomii są ogromne. Niezbędna jest więc profilaktyka i terapia, aby zahamować to zjawisko. 
Przypominamy, że w naszej Poradni Chirurgii Ogólnej przeprowadzane są konsultacje dla pacjentów bariatrycznych – w każdą środę, w godz. 8:00-14:00.
Podstawą przyjęcia do Poradni jest skierowanie. Zarejestrować można się:
  • telefonicznie pod nr 56 641 34 25,
  • osobiście w Centralnej Rejestracji, przy okienku nr 8.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy