6 lutego 2012

Konkurs Szpital w Unii Europejskiej oczami małego pacjenta rusza po raz drugi

Miło nam poinformować, iż od 1 lutego 2012 roku rusza konkurs plastyczny pn. Szpital w Unii Europejskiej oczami małego pacjenta. To już druga jego edycja, przy czym podstawowe założenia dotyczące konkursu nie uległy zmianie.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat, które w czasie trwania konkursu będą hospitalizowane w szpitalach, realizujących projekt finansowany w ramach Priorytetu XII Programu Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ).
Celem konkursu jest m.in. promocja Priorytetu XII POIiŚ oraz efektów jego wdrażania w szpitalach, które uzyskały dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej oraz popularyzacja wiedzy nt. wsparcia szpitali w Polsce ze środków Unii Europejskiej wśród najmłodszego pokolenia Polaków oraz ich rodziców.

Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe:
a) I kategoria – dzieci w wieku do 7 lat,
b) II kategoria – dzieci w wieku 8 – 12 lat,
c) III kategoria – młodzież w wieku 13 – 16 lat.

Uczestnik w ramach konkursu może wykonać jedną pracę plastyczną.

Tradycyjnie już, autorzy najlepszych prac otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy poszczególnych kategorii uhonorowani zostaną laptopami i programami edukacyjnymi, nagrodami za II miejsca będą przenośne odtwarzacze DVD, aparat fotograficzny i programy edukacyjne, a nagrodami pocieszenia będą gry/zabawki edukacyjne.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pracy oraz prawidłowo wypełnionego Kuponu Konkursowego (do pobrania poniżej) na adres: Ministerstwo Zdrowia, Departament Funduszy Europejskich, ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa, w terminie do dnia 30 kwietnia 2012 roku (decyduje data wpływu), z dopiskiem:

„Szpital w Unii Europejskiej oczami małego pacjenta”

Gorąco zachęcamy dzieci, rodziców/opiekunów oraz Beneficjentów Priorytetu XII Programu Infrastruktura i Środowisko do włączenia się w przebieg konkursu, wykonania i przesłania prac.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Minister Zdrowia, Pan Bartosz Arłukowicz.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy