Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 67

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 75

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/biegan00/public_html/wwwnew/wp-content/themes/szpital-grudziadz/vendor/roots/acorn/src/Roots/Acorn/PackageManifest.php on line 114
Kochane Panie! - Szpital Grudziądz
8 marca 2017

Kochane Panie!

Badania profilaktyczne

Z okazji Waszego Święta zapraszamy 11.03.2017 roku na badania profilaktyczne, a po badaniu na bezpłatny relaks w piramidzie z tężnią solankową.

       Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego w Grudziądzu już po raz kolejny proponuje zdrowotne obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet pod hasłem: „8 Marca DZIEŃ (ZDROWYCH) KOBIET”.

Z tej okazji zapraszamy Panie na bezpłatne badania profilaktyczne w sobotę,
11. 03. 2017 r. od godz.10:00 do 14:00

         Na badania w tym dniu można zgłosić się bez wcześniejszej rejestracji. Należy mieć ze sobą dowód tożsamości, skierowanie nie jest potrzebne. Miejscem wykonywania badań jest Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, ul. Rydygiera 15/17 (budynek D – poradnie specjalistyczne).

      Do Poradni Ginekologicznej (parter, pokój 009) zapraszamy na badanie cytologiczne kobiety od 25 do 59 roku życia, które nie miały tych badań przez ostatnie 3 lata.    

        Do Pracowni Mammograficznej (II piętro, pokój 241) zapraszamy na badanie mammograficzne kobiety (niezależnie od miejsca zamieszkania) od 50 do 69 roku życia, które nie miały tych badań przez ostatnie 2 lata oraz dodatkowo (badanie finansowane przez gminę -miasto Grudziądz) mieszkanki Grudziądza w wieku od 40 do 49 i od 70 roku życia.

        Do zdrowotnych obchodów Dnia Kobiet włącza się także Geotermia Grudziądz. Wszystkie Panie (spełniające powyżej wymienione kryteria), które wykonają w tym dniu badanie profilaktyczne, Geotermia zaprasza na bezpłatną inhalację do piramidy z tężnią solankową (obowiązuje obuwie zmienne). Powietrze w piramidzie nasączone jest solanką o urozmaiconym składzie minerałów i bardzo korzystnie wpływa na zdrowie.

         Mamy nadzieję, że skorzystają Panie z zaproszenia i wezmą udział w proponowanych badaniach właśnie 11 marca – z okazji Święta Kobiet. Wykonanie badania, a później (nielimitowane czasowo) przebywanie w piramidzie, która jest doskonałym miejscem na  relaks, będzie najlepszym prezentem z okazji tego Święta. 

Serdecznie zapraszamy.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy