31 stycznia 2012

Grudziądzki szpital ma kontrakty

W tym roku świadczeń medycznych będzie w szpitalu więcej. Dyrektor Marek Nowak podpisał kontrakty z NFZ w Bydgoszczy i Toruniu.

Grudziądzki szpital ma kontrakty.

– Negocjacje były twarde, ale ich wynik pomyślny: w tym roku w Grudziądzu będzie większa dostępność świadczeń medycznych w szpitalu – mówi z ulgą Marek Nowak, dyrektor Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego.

– Jeszcze w środę negocjowaliśmy stawki. W czwartek miałem tylko kontrakty podpisać. Zawarłem dla szpitala aż 20 umów. Najwięcej z wszystkich lecznic w województwie. Każda z umów to kilkadziesiąt protokołów. Musiałem złożyć ponad 200 podpisów!

Najważniejsze, że świadczeń medycznych będzie w Grudziądzu więcej. Szpital otrzymał je także na nowe oddziały: kardiochirurgię, chirurgię naczyniową i reumatologię.

– Przybędzie świadczeń tam, gdzie są najbardziej potrzebne, m.in. na onkologii, kardiologii, pediatrii, neurologii, neurochirurgii – podkreśla dyrektor Nowak. – Są zapewnione kontrakty także dla naszych przychodni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych.

Więcej w wydaniu papierowym „Pomorskiej”, w piątek, 27 stycznia.Artykuł pochodzi z portalu pomorska.pl z dnia 2012-01-26 Autor: (marz)

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy