8 listopada 2021

Dziś Światowy Dzień Radiologii. Nowy rezonans magnetyczny dla Zakładu Radiologii Ogólnej i Diagnostyki Obrazowej

Zakład Radiologii Ogólnej i Diagnostyki Obrazowej oprócz świetnego personelu to również nowoczesne zaplecze sprzętowe. Dzięki środkom przekazanym przez Ministerstwo Zdrowia nasz Szpital zakupił nowy rezonans magnetyczny.

     8 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Radiologii. Radiologia to niezwykle ważna dziedzina medycyny, bez której zdiagnozowanie pacjentów nie byłoby możliwe. Ogromny postęp w szybkim i skutecznym obrazowaniu ciała człowieka, spowodował przełom w profilaktyce oraz leczeniu wielu chorób. Radiologia stała się jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin współczesnej medycyny.
Dziękujemy całemu zespołowi Zakładu Radiologii Ogólnej i Diagnostyki Obrazowej oraz Zakładu Medycyny Nuklearnej za codzienną ciężką pracę.  Składamy Wam szczere wyrazy uznania za zaangażowanie i troskę o zdrowie naszych pacjentów. Życzymy Wam wszystkiego dobrego! 
Zakład Radiologii Ogólnej i Diagnostyki Obrazowej oraz Zakład Medycyny Nuklearnej oprócz świetnego personelu to również nowoczesne zaplecze sprzętowe. Ostatnio dzięki środkom przekazanym przez Ministerstwo Zdrowia nasz Szpital zakupił nowy rezonans magnetyczny dla Zakładu Radiologii Ogólnej i Diagnostyki Obrazowej.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy