24 października 2023

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z Otyłością

Z tej okazji przypominamy Państwu o możliwości kompleksowego leczenia otyłości w naszym Szpitalu. 

Z tej okazji przypominamy Państwu o możliwości kompleksowego leczenia otyłości w naszym Szpitalu. 
Dzięki doświadczonemu i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu, uzupełnionemu o dietetyka klinicznego, fizjoterapeutę oraz psychologa, jak i stałemu dostępowi do najnowocześniejszego sprzętu operacyjnego możemy zaproponować naszym pacjentom pełen wachlarz leczniczy. 
Zaczynając od metod zachowawczych, poprzez metody endoskopowe (implantacja balona żołądkowego metodą endoskopową), jak i pełen zakres operacji chirurgicznych  technikami laparoskopowymi, a więc małoinwazyjnymi. 
Leczenie otyłości to nie tylko etap szpitalny, ale również długofalowa opieka poszpitalna. Zdając sobie z tego sprawę opracowaliśmy odpowiedni system zarówno przygotowania chorych do leczenia, jak i opieki pooperacyjnej w oparciu o  utworzoną w naszym Szpitalu Poradnię Chorób Metabolicznych i Otyłości. 

Poradnia czynna jest w każdą środę w godzinach 8:00 – 14:00 i znajduje się na parterze budynku D, w kompleksie poradni specjalistycznych – gabinet nr 005. 
W Poradni konsultacji udziela chirurg bariatra i dietetyk kliniczny. 
Jednym z głównych jej celów działania jest przygotowanie do leczenia operacyjnego oraz opieka pooperacyjna wszystkich pacjentów z nadmiarem masy ciała i otyłością.
Rejestrować można się telefonicznie pod numerem 56 641 4444 lub osobiście w Centralnej Rejestracji. 
Podstawę do zarejestrowania stanowi skierowanie od lekarza rodzinnego lub dowolnego specjalisty z rozpoznaniem otyłość (kod rozpoznania – E66).

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy