13 października 2022

Dziś Dzień Ratownictwa Medycznego

Wszystkim ratownikom medycznym, lekarzom i pielęgniarkom systemu, dyspozytorom oraz innym osobom zaangażowanym w ratowanie ludzkiego życia życzymy przede wszystkim zdrowia oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. 

Wszystkim ratownikom medycznym, lekarzom i pielęgniarkom systemu, dyspozytorom oraz innym osobom zaangażowanym w ratowanie ludzkiego życia życzymy przede wszystkim zdrowia oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Pragniemy podziękować Wam za codzienną walkę o ludzkie życie, przeprowadzane akcje ratunkowe i prawdziwą służbę drugiemu człowiekowi.
Jesteśmy pod wrażeniem Waszej ciężkiej codziennej pracy. To niełatwy zawód, który wymaga wielu poświęceń i prawdziwego powołania. 
Dziękujemy za wsparcie medyczne udzielane każdego dnia. Codziennie stykacie się z naprawdę trudnymi i niebezpiecznymi zadaniami, które niejednokrotnie wymagają dużej odporności psychicznej. To Wy spotykacie się z ludzkim cierpieniem, ale też z uśmiechem i łzami szczęścia gdy akcja ratunkowa przebiegnie pomyślnie. 
Szanujemy i dziękujemy! 
Na załączonych zdjęciach (z archiwum Zespołu Ratownictwa Medycznego) widać z jakimi sytuacjami mierzą się na co dzień osoby uczestniczące w akcjach ratunkowych.
Wypadek.
Poród w karetce.
Wyjazd nocny w śnieżycę. Zespół P4 Jabłonowo Pomorskie.
Wyjazd do zarwanego dachu w oborze – jedna osoba poszkodowana. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Wyjazd do zarwanego dachu w oborze – jedna osoba poszkodowana. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Korytarz życia. Wyjazd do wypadku w Dragaczu – 4 osoby poszkodowane.
Akcja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy