25 marca 2016

Dr Michał Jonczynski z dniem 15.03.2016 r. został powołany na stanowisko p.o. Dyrektora Szpitala

Kliknij tutaj.

Michał Jonczynski urodził się w Grudziądzu. Z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych (Wydział Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego). Ukończył także ekonomię o specjalności bankowej w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ponadto ukończył studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, studia w Wolnym Uniwersytecie w Berlinie oraz germanistykę w Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Karierę zawodową rozpoczynał w Berliner Banku, następnie pracował w Bankgesellschaft Berlin. Współtworzył jeden z pierwszych w Polsce bank internetowy – Inteligo. Michał Jonczynski pracował także w PKN Orlen, a wkrótce, w roli wiceprezesa, w Orlen Deutschland. Z Orlenu przeszedł do centrali Deutsche Bank we Frankfurcie nad Menem, a stamtąd wrócił do Warszawy, gdzie objął stanowisko szefa personalnego Grupy PZU. W latach 2011-2016 był członkiem zarządu ZUS, gdzie odpowiadał m.in.za administrację, zamówienia publiczne i nieruchomości.

15 marca 2016 r. dr Michał Jonczynski został powołany przez Prezydenta Grudziądza na stanowisko p.o. Dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu.


W informacji wykorzystano zdjęcie Agencji eReporter24.pl

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy