3 września 2021

Dotyczy udostępniania dokumentacji medycznej

Informujemy, że wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej można wypełnić również w wyznaczonym do tego Punkcie, znajdującym się przy Centralnej Rejestracji w budynku „D”.

      Informujemy, że wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej można wypełnić również w wyznaczonym do tego Punkcie, znajdującym się przy Centralnej Rejestracji w budynku „D”. Znajdą tu Państwo wzory wypełnionych druków, które udostępnione są tu  javascript:nicTemp();. Wypełniony wniosek wystarczy włożyć do skrzynki – przy okienku INFORMACJA. 
Jednocześnie informujemy, że dokumentację medyczną wydajemy bez zbędnej zwłoki (ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 6 kwietnia 2020 r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania §  70.  [Sposób udostępniania dokumentacji medycznej]1. Dokumentację udostępnia się z zachowaniem jej integralności, poufności oraz autentyczności, bez zbędnej zwłoki.) do 14 dni od  dnia złożenia wniosku. 
NIE DOTYCZY WYNIKÓW BADAŃ WYKONANYCH ODPŁATNIE.

O odbiorze przygotowanej dokumentacji informujemy Wnioskodawcę telefonicznie, którą następnie odbiera się w Punkcie Odbioru Dokumentacji Medycznej – w budynku naprzeciwko wejścia głównego do poradni specjalistycznych. 
Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 14:00.

Szczegółowe informacje, dotyczące udostępnienia dokumentacji medycznej znajdą Państwo tu javascript:nicTemp();.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy