1 lutego 2024

Do naszego Laboratorium Mikrobiologicznego trafiły kolejne nowoczesne sprzęty medyczne od Fundacji WOŚP

Nasze pracownie mikrobiologiczne wzbogaciły się o komorę laminarną II klasy bezpieczeństwa z dodatkowym wyposażeniem oraz spektrometr masowy MALDI Biotyper sirius.

Już w 2023 r. nasze Laboratorium Mikrobiologiczne zostało doposażone w nową aparaturę medyczną zakupioną ze środków uzbieranych podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
W tym roku nasze pracownie mikrobiologiczne wzbogaciły się o komorę laminarną II klasy bezpieczeństwa z dodatkowym wyposażeniem – co zapewnia całkowitą sterylność przestrzeni roboczej oraz pełną ochronę personelu i jego otoczenia podczas prac z organizmami patogennymi.
Drugim urządzeniem jest spektrometr masowy MALDI Biotyper sirius, szeroko stosowany w laboratoriach medycznych i diagnostycznych do precyzyjnej identyfikacji bakterii, grzybów oraz innych mikroorganizmów. Jest to niezwykle przydatne narzędzie w diagnostyce chorób zakaźnych i badaniach naukowych.
Dziękujemy WOŚP za możliwość pełnej automatyzacji naszego Laboratorium Mikrobiologicznego! Dzięki Wam możemy przeprowadzać badania szybko i precyzyjnie. 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy