19 marca 2019

Centrum Chińskiej Akupunktury w Grudziądzu przyjęło tysięcznego pacjenta

Akupunktura i masaż chiński w szpitalu w Grudziądzu cieszą się zainteresowaniem. Po ponad dwóch miesiącach działalności właśnie przyjęty został tysięczny pacjent.

Pan Andrzej Sobota regularnie przyjeżdża do Grudziądza z Bydgoszczy. Wraz z całą rodziną korzystają z zabiegów akupunktury. W piątek o godz. 14.30 został przyjęty jako 1000 pacjent Centrum Chińskiej Akupunktury
– Zabiegi przynoszą efekty – mówi bydgoszczanin, który ma problemy z zatokami i zmaga się z silnymi bólami głowy. – Korzystałem z podobnych terapii w Vancouver w Kanadzie i w Londynie. Nigdzie, podkreślam, nigdzie nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta jak tutaj.
Zaskoczeniem dla pacjenta było choćby prowadzenie szczegółowej karty pacjenta i historii choroby. A także długi, szczegółowy wywiad lekarski.
Co o swojej pracy w Grudziądzu mówi chiński personel Centrum? Jakie są efekty?
– Bardzo dużo osób odczuło znaczną poprawę, a część została całkowicie wyleczona – mówi prof. Pan Xiaosia, zastępca dyrektora Szpitala nr 7 w Nanning, która w Szpitalu w Grudziądzu wykonuje zabiegi akupunktury. – Większość pacjentów, których tutaj przyjmujemy ma problemy z bólami kręgosłupa i bólami głowy.
W Centrum Chińskiej Akupunktury wykonywane są także masaże: chiński, relaksacyjny, sportowy oraz akupunktura kosmetyczna – poprawiająca jakość i kondycję skóry, akupunktura antystresowa – poprawiająca kondycję psychiczną, akupunktura oczyszczająca z toksyn – poprawiająca stan organizmu, akupunktura odchudzająca – wpływająca na procesy przemiany materii, daje wsparcie przy odchudzaniu oraz akupunktura sportowa – wspomagająca regenerację organizmu po treningu.
Dziennie w Centrum Chińskiej Akupunktury przyjmowanych jest około 35 pacjentów i liczba ta stale rośnie. Z usług korzystają grudziądzanie i mieszkańcy okolicy. Przyjeżdżają też pacjenci z Torunia, Bydgoszczy, Olsztyna, Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa i Legnicy.
Łukasz Ernestowicz
fot. Agata Kurkowska

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy