11 stycznia 2016

Biegam z lekarzem rodzinnym!

W ramach biegu dla WOŚP odbył się pierwszy zintegrowany bieg Pacjentów Podstawowej Opieki Zdrowotnej należącej do Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego. 


Biegam z lekarzem rodzinnym 

Pod takim hasłem w ramach biegu charytatywnego dla WOŚP, który odbył się 10. 01. 2015 r. przy plaży miejskiej w Rudniku, biegali również Pacjenci Podstawowej Opieki Zdrowotnej należącej do Szpitala. 

Grupa naszych Pacjentów pod przewodnictwem inicjatora akcji – lekarza medycyny rodzinnej Mikołaja Wiśniewskiego, przebiegła dystans 5 km. 

Cała akcja ma na celu propagowanie zdrowego trybu życia, zachęcenie do uprawiania sportu i dbania o kondycję. To także sygnał dla wszystkich Pacjentów, że przygodę ze sportem można zacząć również w gabinecie lekarza medycyny rodzinnej, który pomoże i doradzi w jaki sposób zadbać o zdrowie oraz jak przygotować się do uprawiania sportów. 

Akcja pod hasłem: Biegam z lekarzem rodzinnym będzie miała swoją kontynuację już wiosną. Informacje na ten temat znajdą Państwo wkrótce na stronie  www.bieganski.org 

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy