28 listopada 2012

Audit nadzoru w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu

Jakość świadczonych usług medycznych w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu jest potwierdzona Certyfikatem CSQ Nr 9122.RESR jako zgodność z normą ISO 9001:2008 w zakresie: diagnostyka, hospitalizacja z leczeniem zachowawczym i zabiegowym oraz leczenie ambulatoryjne.

Jednocześnie Szpital jest w posiadaniu Certyfikatu IQNet, który cieszy się wielkim uznaniem i jest rozpoznawalny na całym świecie.

W dniach 19, 20 listopada 2012 r. miał miejsce audyt nadzory, który przeprowadzony został przez przedstawicieli jednostki certyfikującej IMQ S.A.

Audyt nadzoru przeprowadzony został w siedzibie Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu przy ul. Rydygiera, a także w oddziałach przy ul. Szpitalnej i administracji przy ul. Sikorskiego 32. Audytem objęte były wybrane działy oraz oddziały szpitalne znajdujące się w wizytowanych lokalizacjach.

Stwierdzono, że system zarządzania jakością funkcjonuje i jest doskonalony w organizacji od dwóch lat zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2008

Za wyróżniające się aspekty doskonalącego systemy uznano:
– otwarcie Oddziału Terapii Długoterminowej
– ciągła rozbudowa szpitala realizowana w sposób niezwykle dynamiczny
– zaangażowanie się najwyższego kierownictwa, ordynatorów, kierowników jak również wszystkich pracowników w funkcjonowanie i doskonalenie systemu oraz aktywność podczas przeprowadzenia działań audytowych
– sprawny i efektywny nadzór epidemiologiczny
– uporządkowanie i jednolite metody postępowania we wszystkich aspektach działania Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu

W wyniku przeprowadzonego audytu Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu został zarekomendowany Komitetowi Technicznemu do utrzymania certyfikatu.

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy