12 grudnia 2023

Otrzymaliśmy 6,9 mln zł dofinansowania na rewitalizację kompleksu pediatrycznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dyrektor Szpitala Agata Kurkowska podpisała umowę na dofinansowanie rewitalizacji kompleksu pediatrycznego – projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

Wczoraj w Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dyrektor Szpitala Agata Kurkowska podpisała umowę na dofinansowanie rewitalizacji kompleksu pediatrycznego – projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 
Wartość tego zadania to ponad 8,1 mln złotych, z czego dofinansowanie to ok. 6,9 mln złotych.  Wspomniana inwestycja dobiega końca.
Dzięki finansowemu wsparciu możemy stworzyć warunki do leczenia naszych małych pacjentów tak, aby mogli wracać do zdrowia w odpowiednio przystosowanej, w pełni wyposażonej i komfortowej przestrzeni. 
Źródło zdjęć – Profil Facebook – Róża Lewandowska, Michał Czepek

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy