26 stycznia 2022

"Gramy bo lubimy. Myjemy bo chcemy"

Pod tym hasłem już jutro w ramach 30. Finału WOŚP w naszym Szpitalu odbędzie się akcja zorganizowana przez Alpiniści dla WOŚP, którzy w asyście strażaków ze Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP, przebrani w stroje superbohaterów zjadą na linach i umyją okna sal naszych najmłodszych pacjentów. 

      Pod tym hasłem już jutro w ramach 30. Finału WOŚP w naszym Szpitalu odbędzie się akcja zorganizowana przez Alpinistów dla WOŚP, którzy w asyście strażaków ze Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP, przebrani w stroje superbohaterów zjadą na linach i umyją okna sal naszych najmłodszych pacjentów. 
Dzieci zobaczą za oknem m. in. Batmana, Spidermana, Minionki i innych bohaterów znanych bajek.
Alpiniści dla WOŚP  już po raz drugi grają do jednej bramki z WOŚP. Ta wyjątkowa akcja rozpoczęła się 23 stycznia br. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Kilkudziesięciu specjalistów jednocześnie zjechało z budynku głównego, z hukiem rozpoczynając 2 edycję akcji.
Alpiniści do 31 stycznia br. mają w planie odwiedzić 41 miast, 45 szpitali, ponad 100 oddziałów dziecięcych, myjąc tysiące m2 okien. Cel to namalowanie dziecięcych uśmiechów. 
Rok temu w akcję zaangażowały się 22 szpitale, w 18 miastach. W tym roku ta liczba wzrosła! W trakcie akcji uzbierane zostało 18 150 zł dla WOŚP.
Już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia jutro!
Ale będzie myte!

Realizujemy narodowy program

pakietu onkologicznego
Dowiedz się więcej

Szukasz informacji dotyczących hospitalizacji?

Sprawdź STREFĘ PACJENTA
Dowiedz się więcej

Śledź nas na Facebooku i Instagramie.

Jesteśmy zawsze blisko Ciebie

ul. Rydygiera 15/17, 86-300 Grudziądz

Zapraszamy do kontaktu
kancelaria@bieganski.org

Formularz kontaktowy